poniedziałek, 16 grudnia 2019 r. imieniny: Albiny, Zdzisławy, Alicji
Strona Główna

REGIONALNA LIGA HOKEJA - MALBORK

ZACZYNAMY !!!

SEZON ZASADNICZY
(mecze - „każdy z każdym")

I kolejka - 17 LISTOPADA

mecz nr 1 godz 7'30 – BOMBERS – CZERSK                                19:7
mecz nr 2 godz 9'00 – GDYNIA – KOŚCIERZYNA                         16:4
mecz nr 3 godz 10'30 – GDAŃSK – TCZEW                                   5:4
mecz nr 4 godz 12'00 – ELBLĄG – MORĄG                                   17:1

pauza UKS BOMBEK

II kolejka - 24 LISTOPADA

mecz nr 5 godz 7'30 – UKS BOMBEK SP3 – ELBLĄG                    6:7
mecz nr 6 godz 9'00 – BOMBERS – GDYNIA                                 1:12
mecz nr 7 godz 10'30 – ORŁY BOROWIAK CZERSK – KOŚCIERZYNA                       20:4
mecz nr 8 godz 12'00 – TCZEW – MORĄG                                     9:3

pauza GDAŃSK

III kolejka - 1 GRUDNIA
mecz nr 9 godz 7'30 – ORŁY BOROWIAK CZERSK – GDAŃSK                                   2:4
mecz nr 10 godz 9'00 – GDYNIA – TCZEW                                     -
mecz nr 11 godz 10'30 – KOŚCIERZYNA – UKS BOMBEK SP3    3:11
mecz nr 12 godz 12'00 – BOMBERS – MORĄG                             18:4

pauza ELBLĄG

IV kolejka - 8 GRUDNIA
mecz nr 13 godz 7'30 – ELBLĄG - GDAŃSK
mecz nr 14 godz 9'00 – GDYNIA – ORŁY BOROWIAK CZERSK
mecz nr 15 godz 10'30 – TCZEW – UKS BOMBEK SP3
mecz nr 16 godz 12'00 – BOMBERS – KOŚCIERZYNA

pauza MORĄG

V kolejka - 15 GRUDNIA
mecz nr 17 godz 7'30 – GDYNIA – UKS BOMBEK SP3
mecz nr 18 godz 9'00 – BOMBERS – GDAŃSK
mecz nr 19 godz 10'30 – ORŁY BOROWIAK CZERSK – ELBLĄG
mecz nr 20 godz 12'00 – KOŚCIERZYNA – MORĄG

pauza TCZEW

VI kolejka - 22 GRUDNIA
mecz nr 21 godz 7'30 – MORĄG – UKS BOMBEK SP3
mecz nr 22 godz 9'00 – UKS BOMBEK SP3 – TCZEW
mecz nr 23 godz 10'30 – GDYNIA – GDAŃSK
mecz nr 24 godz 12'00 – KOŚCIERZYNA – ELBLĄG

pauza CZERSK

VII kolejka – 5 STYCZNIA
mecz nr 25 godz 7'30 – BOMBERS – UKS BOMBEK SP3
mecz nr 26 godz 9'00 – ORŁY BOROWIAK CZERSK – TCZEW
mecz nr 27 godz 10'30 – GDYNIA – ELBLĄG
mecz nr 28 godz 12'00 – GDAŃSK – MORĄG

pauza KOŚCIERZYNA

VIII kolejka - 12 STYCZNIA
mecz nr 29 godz 7'30 – TCZEW – KOŚCIERZYNA
mecz nr 30 godz 9'00 – BOMBERS – ELBLĄG
mecz nr 31 godz 10'30 –ORŁY BOROWIAK CZERSK – MORĄG
mecz nr 32 godz 12'00 – UKS BOMBEK – GDAŃSK

pauza GDYNIA

IX kolejka - 26 STYCZNIA
mecz nr 33 godz 7'30 – GDAŃSK - KOŚCIERZYNA
mecz nr 34 godz 9'00 – TCZEW - ELBLĄG
mecz nr 35 godz 10'30 – UKS BOMBEK SP3 - ORŁY BOROWIAK CZERSK
mecz nr 36 godz 12'00 – GDYNIA - MKORĄG

pauza MALBORK 1

MECZE GRUPY MISTRZOWSKIEJ I O MIEJSCA 7 – 9
X kolejka - 2 LUTY
mecz nr 37 godz 7'30 – miejsce 1 – miejsce 2
mecz nr 38 godz 9'00 – miejsce 3 – miejsce 4
mecz nr 39 godz 10'30 – miejsce 5 – miejsce 6
mecz nr 40 godz 12'00 – miejsce 7 – miejsce 8

pauza (miejsce 9)

XI kolejka - 9 LUTY
mecz nr 41 godz 7'30 – miejsce 1 – miejsce 3
mecz nr 42 godz 9'00 – miejsce 2 – miejsce 5
mecz nr 43 godz 10'30 – miejsce 4 – miejsce 6
mecz nr 44 godz 12'00 – miejsce 8 – miejsce 9

pauza (miejsce 7)

XII kolejka - 16 LUTY
mecz nr 45 godz 7'30 – miejsce 1 – miejsce 4
mecz nr 46 godz 9'00 – miejsce 2 – miejsce 6
mecz nr 47 godz 10'30 – miejsce 3 – miejsce 5
mecz nr 48 godz 12'00 – miejsce 7 – miejsce 9

pauza (miejsce 8)

XIII kolejka nr - 23 LUTY
mecz nr 49 godz 7'30 – miejsce 1 – miejsce 5
mecz nr 50 godz 9'00 – miejsce 3 – miejsce 6
mecz nr 51 godz 10'30 – miejsce 2 – miejsce 4
mecz nr 52 godz 12'00 – miejsce 7 – miejsce 8

pauza (miejsce 9)

XIV kolejka – 1 MARZEC
mecz nr 53 godz 7'30 – miejsce 1 – miejsce 6
mecz nr 54 godz 9'00 – miejsce 2 – miejsce 3
mecz nr 55 godz 10'30 – miejsce 4 – miejsce 5
mecz nr 56 godz 12'00 – miejsce 8 – miejsce 9

pauza (miejsce 7)

mecz nr 57 – miejsce 7 – miejsce 9 (data i godzina do ustalenia)

pauza (miejsce 8)

Wszystkie z drużyn rozegrają 8 meczy w sezonie zasadniczym („każdy z każdym”). Zespoły, które zajmą miejsca 1 – 6 wg punktacji w tabeli po sezonie zasadniczym zagrają dodatkowych 5 meczy rewanżowych o poszczególne miejsca w grupie mistrzowskiej 1/6. Zespoły, które zajmą miejsca 7 – 9 zagrają dodatkowo 4 mecze (mecz/rewanż) o ostateczne miejsce w tabeli 7/9 rozgrywek RLH
w sezonie 2019/2020.

TABELA RLH PO IV KOLEJCE

 

 

NAZWA DRUŻYNY

PKT

BRAMKI STRZ

BRAMKI STR

RÓŻNICA

I

BOMBERS MALBORK

12

54

12

42

II

EKH ELBLĄG

9

30

8

22

III

ORŁY BOROWIAK CZERSK

6

53

28

25

IV

UKS BOMBEK

6

30

11

19

V

MARVIN'S GDAŃSK

6

6

10

-4

VI

GRYF TCZEW

3

23

20

3

VII

GRIZZLIES GDYNIA

3

18

40

-22

IX

GROM MORĄG

0

8

44

-36

VIII

KOŚCIERSKIE NIEDŹWIEDZIE

0

8

49

-41

 

 




 


♦Turniej UEFA development U-15 więcej informacji .......



 
 



♦ Osrodek Sportu i Rekreacji w Malborku zaprasza do udzialu w XXIX Biegu Niepodleglosci. Impreza ma na celu uczczenie obchodów 101 rocznicy odzyskania przez Polske niepodleglosci. Bieg odbywac sie bedzie na ulicach miasta Malborka. Zgloszenia uczestników wg regulaminu poprzez serwis www.elektronicznezapisy.pl. Patronat nad impreza objeli Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski oraz Dowódca 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku plk pil. mgr inz. Miroslaw Zima.

REGULAMIN pobierz

 



Informacje dodatkowe
Pogoda
Warto zobaczyć
Kamerki Malbork
Oglądaj i słuchaj
Ogłoszenia
Wolne lokale użytkowe

na Targowisku Miejskim

w Maborku

więcej informacji pod nr tel.

55 272 30 12 wew. 25